>>  Firma Profili

İKBAL BOMBE; Konyada'da Sac metal bombelerin imalat  pazarlama ve fason baskı alanında Faaliyet Göstermektedir.

 

1974 yılında başlayan imalat yolculuğumuz günümüze  kadar sürmüş ve geçen zaman içinde pek çok sanayici ve iş adamlarımıza imalatını yaptığımız hidrolik preslerle başarıyla hizmet vermiştir.

 

Firmamız;

 

Uzun senelerdir Platin Düzeltme Presi, H Tipi Sıvama Presi, derin Çekme Presi, Modüler Su Tankı Delik Presi, Etek Kesme Kordon Çekme makinası, hidrolik Pres imalat halkasının içine, bombe imalatını da eklemiştir.
 

Bombe İmalatımızın İçinde;

 

Kordonlu bombe, az derin bombe, torisferik bombe, eliptik bombe, asme 2:1 eliptik bombe, düz bombe, kenarsız bombe, yakalı bombe, ters bombe, draje bombesi, yarım küre bombe, konik bombe, kompansatör bombesi, basınçlı bombe, yakalı bombe, sıvama bombe, derin çekme bombe, çekme bombe, kenarsız bombe, hidrosiklon bombesi, ince veya kalın cidarlı bombe, silindirik ve diğer metal bombeler yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Firmamız   TSE  KALİTESİNDE  imalat yapmaktadır.


Misyonumuz, 

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve imalat sektöründe  yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan firma olmaktır.

 

Vizyonumuz,

Hizmet verdiğimiz  sektörde  servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak " İkbal Bombe " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.

 
Kordonlu
 
çelik su deposu fiyatları, modüler su deposu fiyatları,prizmatik modüler su deposu,modüler su deposu,modüler paslanmaz su deposu,paslanmaz modüler su deposu,modüler prizmatik su deposu, paslanmaz depo fiyatları,paslanmaz depo imalatı,paslanmaz çelik su deposu,çelik su deposu,paslanmaz çelik su deposu fiyatları,çelik su depoları,çelik su deposu fiyatları, modüler su deposu fiyatları